Aguaje 200 g - RAW

Je tradične užívaná Indiánkami v Peru pre zosilnenie  vlasov, nechtov  a pokožky. Vyvažuje hormóny v ženskom tele a prispieva k tvarovaniu prirodzených ženských kriviek. Obsahuje vysoké množstvo vitamínu C.

 

Balenie 200 g.

€21,65 / ks
Skladom

Dobré pre:

- zdravé nechty, vlasy a pokožka

- pomáha vyrovnávať prirodzenú hladinu hormónov v tele

- podpora produkcie estrogénu v ženskom tele

- má priaznivý vplyv na zmiernenie migrény a menštruačných bolestí

- podporuje tvarovanie prirodzených "ženských kriviek" (vhodné pri diéte)

- podpora otehotnenia

- výborný doplnok pre malé deti, podporuje zosilnenie kostí a rast svalov

- vysoký obsah antioxidantov, silný protizápalový doplnok

Obsahuje:vysoké množstvo vitamínov A (retinol), C a E, bielkoviny, karbohydráty, vápnik, vlákninu, fosfor, železo, tiamin, riboflavin, niacin

 

Aguaje je známa ako „posvätný strom života“ alebo tiež ženské ovocie krásy. Obľúbená a vážená rastlina i plod u tradičných kmeňov Peru. Je tradične užívaná Indiánkami kmeňa Shipibo pre podporu tvarovania ladných ženských kriviek a k podpore ženskej krásy. Pôsobí blahodárne na rast vlasov a nechtov a zvyšuje kvalitu pokožky. Používajú ju tiež tehotné indiánky, pri kojení a následne nimi kŕmia i narodené dieťa pre zosilnenie a správny vývoj kostí. Celkovo podporuje rovnováhu hormónov v ženskom tele.

 

Použitie: 1 čajová lyžička (cca 4g) denne. Možné pridať do smoothie, čerstvých štiav, cereálií, kaši či len rozmiešať vo vode a vypiť.

 

Nutričné hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 659 Kcal / 2 757 KJ; Tuky 54 g, z toho nasýtené mastné kys. 15 g; Sacharidy 32 g, z toho cukry 2 g; Bielkoviny 9,8 g; soľ 0,2 g.

 

Obsah balenia: 100% mletý sušený plod Aguaje (bot. Mauritia Flexuosa)

 

UpozornenieNie je náhradou pestrej stravy. Užívanie v dobe tehotenstva a kojenia konzultujte so svojím lekárom. Nie je určený deťom do 3 rokov. Neprekračujte doporučené dávkovanie. 

Kategória: Aguaje
Späť do obchodu