Guarana biela prášok 80 g

Amazonská Biela Guarana je známym silným fyzickým a psychickým stimulantom. Tlmí únavu, zlepšuje koncentráciu, stimuluje mozgovú činnosť, zbystria zmysly a podporuje psychickú pohodu.

 

Balenie 75 g.

€19,95 / ks
Skladom

Dobré pre:

- stimuluje fyzickú i psychickú aktivitu

- dodáva energiu, urýchľuje spaľovanie tukov

- zlepšuje náladu a koncentráciu

- znižuje pocit hladu, vhodná pri diéte

- podporuje funkciu krátkodobej i dlhodobej pamäte

- silné antioxidačné a detoxikačné účinky

- chráni srdce a pomáha pri chudnutí

- znižuje pocit únavy a zvyšuje prietok krvy

- zabraňuje zhlukovaniu krviniek

- stimuluje bolesť vďaka kofeínu

- účinne bojuje pri migréne a nízkemu krvnému tlaku

 

Obsahuje: triesloviny, metylxantíny, saponíny, škrob, polysacharidy,  minerály - vápnik, draslík, fosfor a horčík, z vitamínov A, B1, B2, B3, C a E

 

"Kráľovná stimulantov". Amazonská Biela Guarana je vyhláseným fyzickým a intelektuálnym stimulantom. Jedna dávka dodá energiu, ktorá vďaka vysokému obsahu kofeínu, teobromínu a teofylínu vydrží až 8 hodín. Obsahuje 2-3 krát viac kofeínu, ako je obsiahnuté v káve. Tlmí únavu, zlepšuje koncentráciu, stimuluje mozgovú činnosť, pri požití zbystria zmysly a podporuje psychickú pohodu. Znižuje pocit hladu a pomáha pri chudnutí. Guarana sa používa, ako srdcové tonikum pre svoje blahodárne pôsobenie na srdce a obehový systém. Naša guarana má mimoriadne čistú farbu i vôňu vďaka šetrnému sušenie pri nízkej teplote v hlinenej rúre.

 

Použitie: ½ až 2 polievkové lyžice, rozmiešať do pohára s vodou. Užívajte s mierou a pri vhodných príležitostiach (fyzické výkony, skúšky, rušné dni a podobne).

 

Vhodné kombinovať s *: macou

* Pri vhodnej kombinácii dochádza k synergickému efektu, kedy celková účinnosť je ešte vyššia ako účinok každej jednotlivej časti

 

Nutričné hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 321 kcal / 1343 Kj. Bielkoviny 14,5 g; Tuky 2,5 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,5 g; Sacharidy 48,4 g z toho cukry 3,6 g; Soľ 0,2 g; Vláknina 23,4 g; Garine (guarana kofeín) 4,3 g.

 

Obsah balenia: 100 % prírodná Guarana (bot. Paullinia cupana) - jemne mletý prášok

 

Upozornenie: Výrobok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy ani pre deti. Ľudí trpiacich epilepsiou, srdcovými vadami, cukrovkou alebo zvýšeným krvným tlakom, užívať po konzultácii s lekárom. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí.

Meno značky: PlanetFriendly
Kategória: Guarana
Späť do obchodu