Kakaové bôby 300 g - RAW

Kakao je tradičný posvätná rastlina a potravina indiánov naprieč Amazónie, kde ho využívajú po stáročia v rôznych podobách.

Nepražené kakaové bôby iste oceníte ako spoločníka na cesty, keď potrebujete zahnať hlad alebo doplniť energiu.

 

Balenie 300 g.

€15,25 / ks
Skladom

Dobré pre:

- zlepšuje náladu a psychickú pohodu

- pomáha zaháňať pocit hladu

- dodáva energiu a živiny pre telo

- podporuje nervový a kardiovaskulárny systém

- pôsobí protizápalovo

- vhodné do batohu alebo kabelky ako rýchla desiata

 

Obsahuje: teobromín, horčík, mangán, chróm, železo, vápnik, zinok, meď, antioxidanty, omega-6, vitamín C

Kakao je tradičný posvätná rastlina a potravina indiánov naprieč Amazónie, kde ho využívajú po stáročia v rôznych podobách. Odtiaľ pochádza aj naše kakao, ktoré ich odrody Criollo, považované za najchutnejší a ktorého sa svetovo pestuje už menej ako 1%. Nepražené obsahujú celé spektrum prospešných a výživných látok. Keď indiáni vyrážajú do džungle, berú si so sebou zásobu kakaových bôbov, ktoré im slúžia ako nutrične výživná desiata, keď majú hlad a potrebujú doplniť energiu. Inšpirujte sa amazónskymi indiánmi a majte kakaové bôby pri ruke keď na Vás príde hlad a nemáte možnosť sa niekde najesť. Sú vhodné napríklad aj do auta na dlhšie cesty.

 

Použitie: 3 - 5 bôbov 3x denne. Najvyššie konzumovať samostatne, ale je tiež možné ich pridať do smoothies, dezertov alebo použiť pri pečení a varení.

 

Vhodné kombinovať s *: lucumou, macou

* Pri vhodnej kombinácii dochádza k synergickému efektu, kedy celková účinnosť je ešte vyššia ako účinok každej jednotlivej časti

 

Nutričné ​​hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 652 Kcal / 2728 kJ. Tuky 56,4 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 26,3 g; Sacharidy 22 g - z toho cukry 0,7 g; Bielkoviny 13,9 g; Soľ 0,1 g.

 

Obsah balenia: 100% Criollo kakao (bot. Theobroma cacao) - celé bôby

 

Upozornenie: Nie je náhradou pestrej stravy. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Nie je určený deťom do 3 rokov.

Meno značky: PlanetFriendly
Kategória: Kakaové boby
Späť do obchodu