Vilcacora 80 g

Jedna z najmocnejších rastlín džungle, vďaka ktorej Inkovia údajne nepoznali choroby a nemali kĺbové ťažkosti.

 

Balenie 80 g.

€13 / ks
Skladom

Dobré pre:

- posilňuje imunitný systém

- pomáha odvádzať toxíny z tela

- priaznivo pôsobí pri bolesti chrbta

- pozitívne ovplyvňuje tráviace ústrojenstvo

- podporuje regeneráciu organizmu

- silné protizápalové, antivírusové a antibakteriálne účinky

- adaptogén - prispôsobuje účinky podľa potrieb užívateľa

 

Obsahuje: aminoglykozidy, steroly, terpény, flavonoidy, oxindolové a indolové alkaloidy

 

Posvätná rastlina z Amazónie - jedna z najmocnejších rastlín džungle, vďaka ktorej Inkovia údajne nepoznali choroby a nemali kĺbové ťažkosti. Je považovaná za Adapto-gen. teda látku, ktorá pôsobí podľa potrieb toho, kto ju užíva. Preto ju tiež tradične hojne využívajú amazonskí liečitelia pri náprave i tých najťažších ochorení. Posilňuje imunitu, má protizápalové, antivírusové, antibakteriálne a adaptogénne účinky. Odporúča sa užívať preventívne, najmä potom fajčiarom a ľuďom so zlou životosprávou. Podporuje regeneráciu organizmu.

 

Použitie: ½ až 2 kávové lyžičky na deň. Vypiť na lačno rozmiešanej vo vode, alebo popíjať po celý deň. Možno aj povariť.

 

Vhodné kombinovať s *: guaranou

* Pri vhodnej kombinácii dochádza k synergickému efektu, kedy celková účinnosť je ešte vyššia ako účinok každej jednotlivej časti

 

Nutričné ​​hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 360 Kcal / 1507 KJ. Bielkoviny 2,2 g; Tuky 0,2 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g; Sacharidy 87,4 g - z toho cukry 1,7g; Soľ 0,1 g.

 

Obsah balenia: 100% Vilcacora (Mačací pazúr, bot. Uncaria tomentosa) - jemne mletý prášok

 

Upozornenie: Výrobok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, deti do 6 rokov, osoby po transplantácii orgánov, osoby s poruchou zrážanlivosti krvi alebo autoimunitným ochorením. Nie je vhodný pre ľudí, ktorí užívajú lieky tlmiace imunitné reakcie organizmu. Skladujte mimo dosahu detí.

Kategória: Vilcacora
Späť do obchodu