Shayary Wayusa 150 g

Tradičný amazonský povzbudzujúce čaj, zdravšie a chuťovo jemnejšia alternatíva ku káve, ideálny pre celodenné popíjanie v práci i pri odpočinku.

 

Balenie 150 g.

€13,45 / ks
Skladom

Dobrá pre:

- povzbudzuje a podporuje koncentráciu

- prispieva k vyrovnanej a príjemnej nálade

- pôsobí blahodárne na žalúdok, obličky, močový mechúr a zažívanie

- pomáha vyrovnávať hladinu cukru v krvi

- prispieva k detoxifikácii organizmu a podpore imunity

- jemnejšia alternatíva miesto kávy

- vhodná na popíjanie pri práci i odpočinku

 

Obsahuje: prírodný kofeín, teobromín, vitamín C, antioxidanty, L-theanin a kyselina chlorogenová

 

Tradičný povzbudzujúci nápoj z posvätného stromu rastlinnej rodiny Yerba maté. Je pestovaná a zbieraná spôsobom šetrným pre Amazónii a ďalej sušená a ručne drvené tradičnými postupmi rodinami ekvádorského kmeňa Kichwa. Indiáni wayusu každodenne varí nad ohňom a popíjajú v priebehu celého dňa. Pomáha im zvládnuť všetky úlohy a výzvy dňa. Má milo zemitú chuť s medovým tónom. Produkcia a predaj wayusy umožňuje indiánom získať potrebné zdroje pre zvládnutie narastajúcich nárokov civilizácie a pomáha zachovať tradičný život a kultúru ich komunít i prirodzeného prostredia. Shayari Wayusa získala v roku 2018 ocenenie o najlepší wayusu Ekvádoru.

 

Použitie: 2 - 6 polievkových lyžíc na 1 liter vody varte 5 - 20 min. podľa požadovanej intenzity. Lístky môžete opakovane vyvariť, takto možno získať 2-3 odvary. Pri opakovanom varení odporúčame pridať trochu nových listov.

 

Nutričné ​​hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 0 Kcal / 0 KJ; Kofeín 0,26 g; Bielkoviny 0 g; Tuky 0 g; z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g; Sacharidy 0 g; z toho cukry 0 g.

 

Obsah balenia: 100% Shayari Wayusa (bot. Cezmína Guayusa), ručne drvená

 

Upozornenie: Kvôli obsahu kofeínu nie je odporúčaná pre tehotné a dojčiace ženy ani deti. Neodporúčame vo večerných hodinách. Skladujte mimo dosahu detí.

Kategória: Wayusa
Späť do obchodu